REKLAM

Başkan Hasan Arat’tan flaş Tüpraş açıklaması! “Yöneticilerin 130 milyon TL’si ödendi! Kulübe ne kaldı?”

9

Beşiktaş Kulübü'nün 2023 yılı 3. Olağan Divan Kurulu Toplantısı, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Anadolu Oditoryum’da gerçekleştirildi.

Başkan Hasan Arat’tan flaş Tüpraş açıklaması! “Yöneticilerin 130 milyon TL’si ödendi! Kulübe ne kaldı?”

İşte o açıklamalar;

- BEŞİKTAŞ DEMOKRASİ SINAVINDAN ALNININ AKIYLA ÇIKMIŞTIR -

“Kulübümüz, 3 Aralık 2023 tarihinde bir demokrasi sınavından geçmiştir. Bugün sizlerin huzurunda, büyük bir mutlulukla ifade etmek isterim; Beşiktaş demokrasi sınavından alnının akıyla çıkmıştır."

- BAKIM VE ONARIM SÜRECİNE GİRMİŞTİR -

"Aylar süren ve kontrol altına alınamayan krizlerden sonra, Beşiktaş seçimle birlikte bir bakım ve onarım sürecine girmiştir. Gelişim ve kurumsallaşma yönünde de çok sağlam adımlarımız olacak. Seçimin akl-ı selim ile tamamlanması, Beşiktaş'ın sorunlarının üstesinden daha kararlı ve güçlü bir biçimde gelmesine katkı sağlayacaktır."

- TARİHİMİZİN EN ÇOK OY KULLANILAN SEÇİMİNİ YAŞADIK -

"Seçim kampanyamız sırasında camiamıza "sandığa gelin Beşiktaş'a sahip çıkın" dedim. 3 Aralık günü, tarihimizin en çok oy kullanılan seçimini yaşadık. 12 bin 157 üyemiz oy kullanmaya geldi. İzdiham yaratarak bir rekora imza attılar. O gün de ifade ettiğim gibi, bu seçim Akatlar'daki son seçimdi. Beşiktaş ne mutlu ki, bu salonlara sığmayacak kadar büyük bir camiadır. Akatlar'a gelerek oy kullanan tüm üyelerimizi bir kez daha can-ı gönülden kutluyorum. Beşiktaşlılar vazgeçmediler ve sırada beklediler. Bu, tüm Türkiye’de inanılmaz bir etki yarattı. Beşiktaş’ın ne kadar büyük bir camia olduğunu herkes gördü."

- BEŞİKTAŞ KENETLENDİ -

"Tarihimizde ilk kez... Belki de Türk spor tarihinde ilk kez... Bir seçimde, iki adayın taraftarları birlikte tezahürat yaptı. Birbirini alkışladı. Beşiktaş kenetlendi, birleşti. Seçimden sonra arayarak başarılar dileyen, şahsıma ve yönetim kurulumuza güzel dileklerini ileten herkese huzurlarınızda camiamız adına teşekkür ediyorum. Bundan sonra el birliğiyle, Beşiktaş'ı her alanda, olması gereken seviyeye taşıyacağız."

- KENDİMİZİ KONTROL ETME İMKANI BULACAĞIZ -

"Yönetim Kurulumuzda altı Divan Kurulu Üyesi var. Divan Kurulu çok önemlidir. Divan Kurulu Üyeleri Beşiktaş’ın akil insanlarıdır. Divan Kurulu Üyelerimizin burayı doldurması gerekir. Bizler birçok konuda Divan Kurulu sayesinde kendimizi kontrol etme imkanı bulacağız."

- ŞEFFAF OLACAĞIZ -

"İlk günkü toplantımızda kulüp personeline ve üst düzey yöneticilere elinizdeki tüm bilgi ve belgeleri Denetim Kurulu’na teslim edeceksiniz dedik. Bundan sonra Denetim Kurulu, “biz şu evrağı alamadık” deme durumunda olmayacak. Biz şeffaf olacağız."

- SEÇİME KADAR TAM 103 GÜN KAYBETTİK -

"Değerli Beşiktaşlılar, "Beşiktaş'ın kaybedecek BİR GÜNÜ daha yoktur" dediğim tarihten, seçime kadar tam 103 gün kaybettik. Zamanın ne kadar hayati önemde olduğunu, bu süreçte hep birlikte gördük. Mazbatamızı alıp göreve başlamamızın üzerinden henüz 11 gün geçti. Bu süre zarfında yaşananları sizlerle paylaşmadan önce, Tüzüğümüzün 60. maddesinde yer alan bir kuralı sizlere hatırlatmak istiyorum:"

- KARAR DEFTERİNE GEÇİRİRLER -

"Madde 60. Devir-Teslim. Tüm organlar, seçim süreleri sonunda veya dağılma halinde devir teslim işlemi yaparak, durumu bir tutanakla değerlendirip karar defterine geçirirler."

- DEVİR-TESLİM YAPILMIŞ MIDIR? -

"Şimdi sizlere sormak istiyorum: Sizce kulübümüzde seçimden sonra bir devir-teslim yapılmış mıdır?"

- DEVİR-TESLİM YAPILMADAN KULÜBÜ DEVRALDIK -

"Biz bir devir-teslim yapılmadan kulübü devraldık. Geleneklerimizin, tüzüğümüzün, işleyişimizin, hukukumuzun çiğnendiği, keyfiyetin egemen olduğu bir dönemi, Beşiktaşlıların iradesiyle sona erdirdik. Bu tip yıkımlar bir günde toparlanmaz, bunu biliyoruz. Ancak biz ilk günden çalışmalarımıza başladık."

- KENDİ KÜLTÜRÜNE VE FELSEFESİNE DÖNECEK -

"Önümüzde bir toparlanma süreci olacak. Ardından da iyileştirme ve geliştirme. Bir yandan kurumsallaşacağız, bir yandan da hedeflerimize koşacağız. Beşiktaş hem yönetimde, hem sahada, kendi kültürüne ve felsefesine dönecek."

- SON 11 GÜNDE NELER YAPTIK -

"Göreve başladığımız son 11 günde neler yaptık."

- CAMİAMIZDAN TAM NOT ALAN BU UYGULAMAYI STANDART HALE GETİRECEĞİZ -

"Oynadığımız derbi maçın öncesinde maç biletlerinin satışıyla ilgili olarak, tarihimizde ilk kez, tüm satış bilgilerini taraftarlarımıza açık hale getirdik. Camiamızdan tam not alan bu uygulamayı standart hale getireceğiz."

- KADRO DIŞI KARARLARI ETKİLİ OLMUŞTUR -

"Futbol profesyonel ekibimizin aldığı kadro dışı kararları etkili olmuştur. Söz konusu oyuncular bizimle görüşerek gerekeni yapacaklarını ifade etmişlerdir. Kendilerinden beklentimiz budur, teşekkür ederiz."

- TÜM PLANLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR -

"Ara transferde futbol takımımıza gerekli takviyelerin yapılması için gerekli tüm planlama çalışmaları devam ediyor."

- JOSEF'İN O DÖNEM YAPTIĞI UYARILAR BUGÜN GERÇEK OLDU -

"Bu futbol sistemi Türkiye’ye ve Türk milletinin hayallerine yakışmıyor. Sistemin her noktasında liyakata uygun değişimler yapılmalıdır. Halil Umut Meler’e yapılan saldırıyı büyük bir kaygıyla izledik. Bu saldırıyı kınadık. Eski futbolcumuz Josef, arkadaşını benzer bir saldırıdan korurken ceza almıştı. Josef’in o dönem yaptığı uyarılar bugün gerçek oldu. Meler’e, eşine ve ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum."

- BÜYÜK GURUR YAŞATAN GENÇLERİMİZİN YAŞLARINI SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM -

"Perşembe akşamı tüm Beşiktaşlıların büyük bir memnuniyetle izlediği, deplasmanda 2-0'lık galibiyetimize imza atan, hepimize büyük gurur yaşatan gençlerimizin yaşlarını sizlerle paylaşmak istiyorum."

- EMRECAN TERZİ 19 YAŞINDA -

"Semih Kılıçsoy 18 yaşında, Mustafa Erhan Hekimoğlu 16 yaşında, Demir Ege Tıknaz 19 yaşında, Serkan Emrecan Terzi 19 yaşında, Aytuğ Kömeç 19 yaşında, sakatlığı nedeniyle oynayamayan Yakup Arda Kılıç 18 yaşında."

- DAHA BÜYÜK İMKANLARLA DEVAM EDECEĞİZ -

"Altyapıda yuvalarına ilk geldikleri andan itibaren onlara emek veren başta kendi ailelerine, değerli antrenörlerine, yöneticilerine, kulüp çalışanlarına teşekkür ediyorum. Başarılarının devamı için ve daha nice gencimizin yetişmesine katkı sağlamaları için yönetim olarak baştan beri söylediğimiz altyapı politikamıza, daha büyük imkanlarla devam edceceğiz."

- 23 ARALIK 2023 CUMRATESİ GÜNÜ -

"Seçimden önce Beşiktaşlılara, "hep birlikte Anıtkabir'e gideceğiz" demiştim. Anıtkabir ziyaretimiz için gerekli girişimlerde bulunduk, izinleri aldık. 23 Aralık 2023 Cumartesi günü, saat 12.00’de Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanından katılmak isteyen tüm Beşiktaşlılarla Anıtkabir'de, En Büyük Beşiktaşlı'nın huzurunda olacağız. Taraftarlarımızı, genel kurul üyelerimizi, üniversite talebelerimizi, kadınlarımızı, gençlerimizi, çocuklarımızı ve Beşiktaşlı dernekleri bekliyoruz."

- BİR BEŞİKTAŞLININ İMZASINI TAŞIYOR -

"Anıtkabir ziyaretimizle ilgili bir konuda daha sizleri bilgilendirmek isterim: Misak-ı Milli Kulesi'nde yer alan Anıtkabir Atatürk Müzesi ve Anıtkabir Şeref Defteri'nin yer aldığı bölüm bir Beşiktaşlının imzasını taşıyor. Yönetim Kurulu üyemiz Sayın Çağlayan Tuğal, huzurlarınızda bu başarısından dolayı bir kez daha tebrik ediyorum."

- ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARI NEDENİYLE TEŞEKKÜR EDİYORUM -

"Yönetim Kurulu Üyelerime özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyorum."

- 2 SAAT CANLI YAYIN GERÇEKLEŞTİRDİK -

"Değerli Beşiktaşlılar, Yönetimimiz için iletişimin öncelikli konulardan biri olduğunu her fırsatta söylemiştim. İletişimde açıklık ve şeffaflıkla birlikte YouTube yayınlarına da hızlı bir giriş yaptık. Medya ve İletişim Grup Koordinatörü olarak göreve getirdiğimiz deneyimli televizyoncu ve spor spikeri Sayın Okay Karacan'ın yönetiminde, derbi maç öncesinde stadımızdan farklı alanlarda 2 saat canlı yayın gerçekleştirdik."

- KULÜBÜN RESMİ BİR AÇIKLAMASI OLMADAN YAZILANLARA İTİBAR ETMEYİN -

"İletişimle ilgili en önemli konu aslında dezenformasyon. Bu sorun, sosyal medyanın daha çok ilgi çeken içerikleri öne çıkaran algoritmasıyla birlikte daha da büyüdü. Beşiktaşlılardan ricam, kulübün resmi bir açıklaması olmadan yazılanlara itibar etmeyin."

- QUARESMA VE ATİBA'YA TEŞEKKÜR PLAKETİ SUNDUK -

"Yine seçim öncesi verdiğimiz bir sözü tutarak, derbi maç öncesinde stadımızda düzenlediğimiz törenle, efsane futbolcularımız Sayın Ricardo Quaresma ve Sayın Atiba Hutchinson'a Serdal Adalı kardeşimle birlikte, 42 bin Beşiktaşlının alkışlarıyla teşekkür plaketi sunduk."

- 100. YIL FORMASI HAZIR -

"Seçim öncesinde sizlere verdiğimiz sözlerden birini daha, geçen 11 günde tuttuk. Cumhuriyetin 100. yılına özel bir formayı, yılbaşına kadar sunacağımızı söylemiştim. Forma hazır! Cumhuriyetin 100. yılı formasını çok yakında tanıtacağız. Formanın tanıtılacağı günü beklemenizi rica ediyorum, sizi biraz daha meraklandırayım. Tanıtım gününü sizlerle önümüzdeki günlerde resmi hesaplarımızdan paylaşacağız. Bu konuda çalışan Yalçın Ayaydın’a teşekkür ediyorum."

- ÜYELERİMİZ VE TARAFTARLARIMIZ UMUDUNUZU YİTİRMEYİN -

"Size sadece son 11 günü anlattım. 120 yıllık bir camiayız. Şehitlerimiz, gazilerimiz var. Milli mücadelede yer aldık. Biz ayağa kalkmasını gayet iyi biliriz. Moralinizi bozmayın. Üyelerimiz ve taraftarlarımız umudunuzu yitirmeyin. Hep birlikte büyüyeceğiz. Beşiktaş’ı, Beşiktaşlılar arzu edilen noktaya taşıyacaktır. Bu yol Beşiktaşlıların yolu dedik. Bu yolda hedeflerimize ulaşmak için mücadele edeceğiz."

- ÇOK BÜYÜK MUTLULUK DUYUYORUM -

"Değerli Beşiktaşlılar, bu büyük kulübe ilk kez adım atmamdan tam 46 yıl sonra, bugün burada huzurunuza Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı olarak gelmekten çok büyük mutluluk duyuyorum. Bu anı yaşamama vesile olan siz büyük Beşiktaş taraftarlarına ve kongre üyelerimize, emeği geçen tüm öğretmenlerime, antrenörlerime, idarecilerimize, aileme, çocuklarıma ve hayallerimin gerçekleşmesine imkan veren canım ülkem Türkiyeme, bir kez daha şükranlarımı sunuyorum."

- HEPİNİZE SAYGILARIMI SUNUYORUM -

"Hepinize saygılarımı sunuyorum.”

- BEŞİKTAŞ'TA HERKES KONUŞACAK AMA SAYGILI KONUŞACAK -

“Beşiktaş’ta herkes konuşacak ama saygılı konuşacak. Yönetim kurulu üyelerime kimse laf edemez. Herkes buraya hizmet etmek için geliyor, buna saygı duyulsun. Kongremiz bu yönetimi onaylamıştır."

- BORÇ ÜÇ AYDA YÜZDE 24 ORANINDA ARTTI -

"Hesap verme tarihleri değiştirildiği için borç üç ayda yüzde 24 oranında arttı. Önümüzde acı bir reçete var."

- BİLET ALAN HERKESİN YERİ BELLİDİR -

"Stadyuma girişte aramalar özel güvenlik tarafından yapıldığı için şikayetler arttı. Bilet alan herkesin yeri bellidir."

- BÜYÜK BEŞİKTAŞ YENİDEN DOĞACAK -

"Beşiktaş’ı yeniden yapılandıracağız. Büyük Beşiktaş yeniden doğacak."

- IŞIL ZEYBEK HANIMEFENDİYİ GÖREVLENDİRDİK -

"Engelli taraftarlarımızın sıkıntısı var. Bu konuyla ilgili olarak Işıl Zeybek hanımefendiyi görevlendirdik. Kendisi bu konuyla ilgilenecek."

- BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE OLMALIYIZ -

"Biz her şeyi tek başımıza yapamayız. Birlik ve beraberlik içinde olmalıyız."

- BİRÇOK İŞ İNSANININ ÜYELİĞİ DÜŞMÜŞ -

"Birçok iş insanının üyeliği düşmüş. Birçok iş insanı yönetime katılmak istemiyor. Böyle olmaz. Seçimden bir gün önce yapılan mali genel kurulda yönetim kurulum eleştirildi. Böyle olunca yönetimlere insan bulmakta zorlanılıyor. Bunları yapmaktan vazgeçmek lazım."

- 15 GÜN ÖNCEDEN SİZE ULAŞACAK -

"Futbolcu sözleşmelerini Denetim Kurulu alamıyordu. Biz talimat verdik. Denetim Kurulu her türlü belgeye ulaşacak. Denetim Kurulu raporu 15 gün önceden size ulaşacak. Denetim Kurulu’na güveniyoruz."

- DENETİM KURULU'NDAN GELECEK BİLGİYİ SİZİNLE PAYLAŞACAĞIZ -

"Kripto parayla ilgili Denetim Kurulu incelemelerde bulunacak. Biz de Denetim Kurulu’ndan gelecek bilgiyi sizinle paylaşacağız."

- YÖNETİCİLERİN 130 MİLYON TL'Sİ ÖDENDİ -

"Büyük Beşiktaşlı Rahmi Koç’a teşekkür ediyorum. Kendisi Beşiktaş sevdalısıdır. Tüpraş’la anlaşma imzalandı. Sponsor bulunamadığı bir dönemde Rahmi Koç yardıma koştu. 25 Eylül’de Tüpraş’tan üç yıllık para alındı. Ben “para alındı” dediğimde gazetelerden yalanlama yapanlar utanır mı? 6 Ekim’de kongre kararı alındı. Para 30 Kasım’da harcandı. Yöneticilere 130 milyon lira ödendi. Kulübü ne kaldı, araştırıyoruz."

- GEÇMİŞ BAŞKANLARI BURAYA DAVET EDİYORUM -

"Biz şeffaf olacağız. Seçim bitmiştir. Geçmiş başkanları buraya davet ediyorum. Beşiktaş’ta başkanlık yapıp Türkiye’de tanındıktan sonra buray böyle bırakmasınlar. Alınları açık şekilde buralarda otursunlar."

- DAHA KUR FARKLARI BEKLİYOR -

"Tüm yöneticilerin aldıkları para kuruşuna kadar burada. Daha kur farkları bekliyor, haberiniz olsun.

- RAPORLAR BEŞİKTAŞ'IN KASASINDA DURACAK -

"102 milyon davası yok. Elimizde rapor yok. Demirören’le yapılan anlaşmayı Divan Kurulu’na ve Denetim Kurulu’na inceleteceğiz. Raporlar Beşiktaş’ın kasasında duracak. Burası kimsenin malı değil. Genel Sekreterlik makamı seçimle gelip gidiyor. Bence devam etmesi lazım. Tüzük yönetimlerin rahatlaması için değil, gelecek için değişmeli."

- PARALARIN BİR KISMI VE ÇEKLER İADE EDİLMİŞ -

"11 daire olmamış. Paraların bir kısmı ve çekler iade edilmiş. Bilgiler Denetim Kurulu’na verilecek. Denetim Kurulu, şeffaf şekilde camiayla bilgi paylaşacak. Kimseyi töhmet altında bırakmayalım."

- BJK PLAZA'DA DEPREME KARŞI GÜÇLENDİRME ÇALIŞMASI YAPILACAK -

"Akatlar projesinde iki adet yarı olimpik havuz olacak. Biri sporcular için diğeri dışarıdan gelecek kişiler için olacak. BJK Plaza’da depreme karşı güçlendirme çalışması yapılacak."

- ÖZKAYNAKTA DURUMUMUZ İYİ DEĞİL -

"Özkaynakta durumumuz iyi değil. Çocukların yaşadıkları alanın hemen toparlanması lazım. Faize, menajerlere ödediğimiz paraları bilseniz bu çocukların yaşam alanları neden iyileştirilmiyor diye kahrolursunuz."

- KAPSAYICI OLACAĞIZ -

"İbra bir itibarsızlaştırma değildir. Bunu kişisel algılamamak lazım. Biz artık kapsayıcı olacağız. Benim yönetim kurulumu kimse itibarsızlaştırmaya çalışmasın, başaramazlar. Benim yönetim kurulu üyelerim çok iyi insanlar."

- BEŞİKTAŞ HALKIN TAKIMI -

"Türkiye’de emekçi olmak suç mu? Beşiktaş halkın takımı değil mi? Bu işlerden vazgeçsinler. Beşiktaş’a bir gün bile hizmet etmek önemli. Her şeyi birlikte yapacağız."

- FEYYAZ UÇAR GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR -

"Feyyaz Uçar gece gündüz çalışıyor. Ona teşekkür ediyorum. İyi ki aramızda."

- EUROLEAGUE İLE WİLDCARD İÇİN GÖRÜŞME YAPACAĞIZ -

"Bahçeşehir ile görüşmelere başladık. Ocak ayında Euroleague ile wildcard için görüşme yapacağız. Hüseyin Yücel takımını bıraktı, öz takımına döndü. Seneye birlikte yolumuz açık olacak."

- BAĞIŞ YAPAN HERKESİN BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİ VAR -

"Bağış yapan herkesin başımızın üstünde yeri var. Bağışların anıta çevrilmesine karşı olduğumu söylemiştim. Onu duvarda yazılı hale getirmek daha doğru olur. Bağış yapmış insanlar, yapmamış gibi gösterildi. Kimseyi küstürmeyelim."

- BİZE AİT OLMAYAN HERKES GİDECEK -

"15 bin kişiyi üye yaptık dediler. Durum vahim. Benim taraftarıma laf ediyorsun, üye yapılanlar kimler? Hepsini tek tek inceleyeceğiz. Bize ait olmayan herkes gidecek."

- ENKAZ EDEBİYATI YAPMAYACAĞIZ -

"Enkaz edebiyatı yapmayacağız. İşimiz kolay değil. Beşiktaş’ın büyükleri devreye girmeye başladı. Beşiktaş’ı seven herkes bize destek oluyor."

- TÜRKİYE'DE MUAZZAM GENÇLER VAR -

"Biz önce kendi evlatlarımıza bakacağız. Türkiye’de muazzam gençler var. O çocuklara iyi bakmazsak olmaz. Lugano maçında birçoğunuzun gözleri yaşarmıştır. Yıllar sonra bir şey yaşadık."

- HAZİRANA KADAR HERKES ÜYE OLSUN -

"Seçimden bir gün önce üye giriş ücretinin artırılması etik midir? Hazirana kadar herkes üye olsun. Kimseye beni üye yapın demeyin. Gelin kendiniz üye olun. Bir bankayla anlaşacağız. Gençler taksitle üye olabilecek."

- BEŞİKTAŞ'IN SAHİBİ TARAFTARIDIR -

"Beşiktaş’ın sahibi taraftarıdır. Herkes kucaklaşsın. Biz de taraftarız. Bu popülistlik değildir. Süleyman Seba taraftarlar kavga etmedi. Küfredenleri bir kenara ayırıyoruz. Gelin gençleri kucaklayalım."

- BAŞINIZI ÖNE EĞMEYİN, BU İŞİ BAŞARACAĞIZ -

"Büyümemiz lazım. Geçen kongrede ne kadar büyük olduğumuzu gösterdik. Seçimden önce ve sonra Beşiktaş konuşuldu. Başınızı öne eğmeyin, bu işi başaracağız."

- BAŞARILI OLAN HERKES GÖREVİNE DEVAM EDİYOR -

"Kimseyi görevden almadık. Başarılı olan herkes görevine devam ediyor. Hizmet eden insanları uzaklaştırmayalım."

- HER ŞEYİ YAPACAĞIZ -

"Örnek bir dayanışma ve çalışmayla özlediğimiz Beşiktaş çizgisine kavuşmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız."

- GÖREV ALAN ARKADAŞLARA VE AİLELERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM -

"Geçmiş yönetimlerde görev alan arkadaşlara ve ailelerine teşekkür ediyorum."

- ŞANS GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM -

"Yeni yılın Beşiktaşımıza, ülkemize yepyeni fırsatlar, başlangıçlar ve şans getirmesini temenni ediyorum.” 

Haber kaynağı: Ortacizgi.com

REKLAM

Yorumları Göster / Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 9 yorum yapılmıştır.

Kalan karakter sayısı : 200

Yorumu Gönder

REKLAM

PUAN DURUMU

Takımlar O G B M Av P
1 Galatasaray 26 22 3 1 41 69
2 Fenerbahçe 26 21 4 1 47 67
3 Trabzonspor 26 13 4 9 9 43
4 Beşiktaş 26 13 4 9 6 43
5 Kasımpaşa 26 11 6 9 -1 39
6 Çaykur Rizespor 26 10 6 10 -9 36
7 BITEXEN ANTALYASPOR 26 8 11 7 2 35
8 EMS YAPI SİVASSPOR 26 8 10 8 -6 34
9 Rams Başakşehir 26 9 6 11 0 33
10 Yukatel Adana Demirspor 26 7 11 8 4 32
11 MONDİHOME KAYSERİSPOR 26 9 8 9 -4 32
12 Yılport Samsunspor 26 8 6 12 -6 30
13 Ankaragücü 26 6 11 9 -2 29
14 Atakaş Hatayspor 26 6 11 9 -3 29
15 Corendon Alanyaspor 26 6 11 9 -8 29
16 VavaCars Fatih Karagümrük 26 7 7 12 1 28
17 Gaziantep FK 26 7 7 12 -7 28
18 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL 26 6 8 12 -20 26
19 Tümosan Konyaspor 26 5 10 11 -15 25
20 İstanbulspor 26 3 6 17 -29 12

Sitemizde Son Dakika Beşiktaş Haberleri 'ne ulaşabilirsiniz. En Güncel Beşiktaş Haber portalı ortacizgi.com.