REKLAM

Beşiktaş Kombine fiyatlarını açıkladı! İşte kombine çıkış tarihi!

8

Beşiktaş Kulübü bu sezon çıkacak olan kombine fiyatlarını resmen duyurdu!

Beşiktaş Kombine fiyatlarını açıkladı! İşte kombine çıkış tarihi!

Beşiktaş Kulübü’nden yapılan açıklamada;

Beşiktaşımızın 2022-23 futbol sezonunda Vodafone Park’ta oynayacağı müsabakaları kapsayan kombineler için 2019-20 sezonundan kombinesi olan taraftarlarımıza özel yenileme dönemi, yarın (25 Haziran) saat 10.00’da başlayacak.

2019-20 sezonundan kombinesi olan taraftarlarımız aşağıda belirtilen fiyatlarla 2019-20 sezonundan kombinesi olan Divan ve Kongre Üyelerimiz ile kadın ve öğrenci taraftarlarımız ise belirli tribünleri kapsayan indirimlerden faydalanarak kombinelerini yenileyebilecekler.

Kombine yenileme işlemleri; passo.com.tr, Passo Mobil ve Vodafone Park Kombine Satış Ofisi’nde gerçekleştirilecek.

Kombine Yenilemeleri İle İlgili Detaylı Bilgiler Aşağıdaki Gibidir

 

Kombine yenileme dönemi ne zaman başlıyor?

Kombine yenileme dönemi, 25 Haziran Cumartesi günü saat 10.00’da başlayacak.

Kombinemi nereden yenileyebilirim?

2019-20 sezonundan kombinesi olan ve kombinelerini 2022-23 sezonu için yenilemek isteyen taraftarlarımız işlemlerini; passo.com.tr, Passo Mobil ve Vodafone Park Kombine Satış Ofisi’nde gerçekleştirebilirler.

Kombinemi en kolay nasıl yenilerim?

 

Kombine yenileme işleminizi passo.com.tr hesabınıza girip sırasıyla Kombineler – Kombine Rezervasyonları adımlarını takip ettikten sonra kredi kartınızı kullanarak (tek çekim ya da taksitli seçeneklerinden birini tercih ederek) yapacağınız satın almayla gerçekleştirebilirsiniz.

Kombine yenileme işlemleri ne zaman sona erecek?

25 Haziran Cumartesi günü saat 10.00’da başlayan yenileme dönemi, 3 Temmuz Pazar günü saat 23.59 itibarıyla sona erecektir.

Kombine alımında Passolig kullanım süremin hangi tarihe kadar geçerli olması gerekir?

Kombine alımı esnasında Passolig yıllık kart kullanım sürenizin en az 31.05.2023 tarihine kadar geçerli olması gerekmektedir.

Kombine alımında taksit avantajı sağlanıyor mu?

Evet... Taraftarlarımız, passo.com.tr ve Passo Mobil’den yapabilecekleri gibi Vodafone Park Kombine Satış Ofisi’nde de taksitli yenileme işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Hangi banka kredi kartlarına kaç taksit yapılıyor?

Vodafone Park Kombine Satış Ofisi’nde geçerli taksit avantajlı kredi kartları:

 

Tüm World özellikli kredi kartlarına 3+3 veya 5+3 Taksit

Tüm Axess özellikli kredi kartlarına 3+3 veya 5+3 Taksit

Tüm Bonus, HSBC Advantage, Halkbank Paraf, Maximum, Ziraat Bankası Combo kredi kartlarına 3 veya 5 Taksit

(3 taksit için %5,90 - 5 taksit için %8,30 vade farkı tahsil edilecektir.)

passo.com.tr’de geçerli taksit avantajlı kredi kartları:

Tüm World, Axess, Bonus, Maximum, Card Finans, Ziraat Bankası Combo özellikli kredi kartlarına 3 veya 5 Taksit (3 taksit için %5,90 - 5 taksit için %8,30 vade farkı tahsil edilecektir.)

Parapuan kullanarak kombinemi nasıl yenilerim?

2019-20 sezonunda kombinesini maçlık olarak kulübe devreden ve Passolig hesaplarında para puan biriken taraftarlarımız, biriken para puanlarını 25 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında mevcut yerlerini satın almak için kullanabilirler. Kombine yenilemenizi kolayca passo.com.tr internet portalı, Passo Mobil veya Vodafone Park Kombine Satış Ofisi’nde yapabilirsiniz.

Peşin veya taksitli kombine yenilemesinde parapuan kullanılabilir mi?

Evet... Passolig hesabınızda biriken parapuanlarınızı peşin ya da taksitli yenilemelerde kullanabilirsiniz.

Biriken parapuanımla kombine haricinde başka bir şey satın alabilir miyim?

Hayır... Biriken parapuanlar sadece kombine yenilemesinde indirim avantajı sağlamaktadır.

Yenileme dönemini kaçırdım, genel satışa kombine çıkarsa parapuan kullanarak kombine alabilir miyim?

Hayır... Parapuan kullanımı sadece kombine yenilemelerinde kullanılabilir.

Divan Kurulu ve Kongre Üyelerimizle Kadın ve Öğrenci Taraftarlarımıza Özel İndirimler

 

Divan Kurulu ve Kongre Üyelerimiz ile kadın ve öğrenci taraftarlarımız, değişen oranlarda indirim avantajı ile kombine yenileme fırsatından yararlanabilirler. Divan Kurulu Üyelerimiz %30, Kongre Üyelerimiz %10 indirim avantajı ile sadece VIP bölümde geçerli kombine satın alım işlemlerini yapabilecektir. Kadın taraftarlarımız için tüm bloklarda geçerli %20, öğrenci taraftarlarımız için Güney Üst Tribün’de geçerli %40 indirim uygulanmaktadır.

 

Divan Kurulu Üyesiyim, mevcut kombinemi nasıl yenilerim?

 

Divan Kurulu Üyelerimiz, VIP bölümden %30 indirim avantajından yararlanmak isterlerse işlemlerini 25 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında sadece Vodafone Park Kombine Satış Ofisi’nde yapabileceklerdir.

 

Mevcut koltuklarına ait kombinelerini yenilemek isteyen Divan Kurulu Üyelerimiz, işlemlerini kolayca passo.com.tr internet portalı, Passo Mobil veya Vodafone Park Kombine Satış Ofisi’nde yapabilirler.

Kongre Üyesiyim, kombinemi nasıl yenilerim?

Kongre Üyelerimiz, VIP bölümden %10 indirim avantajından yararlanmak isterlerse işlemlerini 25 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında sadece Vodafone Park Kombine Satış Ofisi’nde yapabileceklerdir.

Mevcut koltuklarına ait kombinelerini yenilemek isteyen Kongre Üyelerimiz, işlemlerini kolayca passo.com.tr internet portalı, Passo Mobil veya Vodafone Park Kombine Satış Ofisi’nde gerçekleştirebilirler.

Kadın taraftarım, kombinemi nasıl yenileyebilirim?

2019-20 sezonundan kombinesi olan ve kadınlara özel %20 indirim avantajından yararlanmak isteyen kadın taraftarlarımız, kombinlerini 25 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında Vodafone Park Kombine Satış Ofisi’ne müracat ederek yenileyebilirler. Kadın taraftarlarımıza özel, her blok için geçerli indirimli kombine yenileme işlemi sadece Vodafone Park Kombine Satış Ofisi’nde yapılmaktadır.

Kadın taraftarlarımızın sezon içinde 3 maç geçerli ve maçlık olarak kombinelerini başkasının Passolig kartına transfer hakkı bulunmaktadır.

Öğrenci indirimli satın aldığım kombinemi nasıl yenilerim?

2019-20 sezonundan kombinesi olan ve hala öğrencilik hayatı devam eden taraftarlarımız, kombinelerini 25 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında Vodafone Park Kombine Satış Ofisi’nde yenileyebilirler. Yenileme esnasında ilgili yıla ait öğrenci belgenizin aslını yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Yenilemelerin Vodafone Park’ta yapılabileceği %40 indirimli yenileme hakkı sadece Güney Üst Tribün’de geçerlidir.

Öğrenci taraftarlarımızın sezon içinde 3 maç geçerli ve maçlık olarak kombinelerini başkasının Passolig kartına transfer hakkı bulunmaktadır.

Kombinem yok, öncelikli satış döneminde kombine satın alabilir miyim?

Hayır... Kombinelerin genel satışa çıkmasını beklemeniz gerekmektedir.

Kombinenim yerini değiştirmek istiyorum, değişiklik yapılabilir mi?

Evet... Vodafone Park’ta kombinesi olan ve mevcut yerini 2022-23 sezonu için yenileyen taraftarlarımız, kombine yerlerini değiştirmek isterlerse 6 Temmuz saat 10.00 ile 8 Temmuz saat 14.00 arasında Vodafone Park Kombine Satış Ofisi’ne müracat edebilirler. Kombine yer değişimi aynı kategori içinde ya da üst kategoriler için ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Yer değişim işlemleri sadece Vodafone Park Kombine Satış Ofisi’nde yapılmaktadır.

Yer değişikliği yapmak üzere, hak sahibinin gelemediği durumlarda, hak sahibinin kimlik fotokopisi ve durumu açıklayan bir dilekçe ile herhangi bir yakını Vodafone Park Kombine Satış Ofisi’nde işlemi yapabilir.

7. Kategori kombinemi yeniledim, 8. Kategori ile değiştirebilir miyim?

 

Hayır... 7. Kategoriden kombinesi olan taraftarlarımız, kombinelerini aynı kategori, 6. Kategori ya da üstü bölümlerden değiştirebilirler.

Kombinemi arkadaşıma devredebilir miyim?

Evet... Vodafone Park’ta kombinesi olan ve mevcut yerini 2022-23 sezonu için yenileyen taraftarlarımız, koltuklarını istedikleri kişi adına sezonluk olarak devredebilirler. Devir hakkını kullanmak isteyen taraftarlarımızın 6 Temmuz saat 10.00 ile 8 Temmuz saat 14.00  arasında Vodafone Park Kombine Satış Ofisi’ne müracat etmeleri gerekmektedir. Koltuğunu devretmek isteyen taraftarlarımız, kombine satış ofisine gelemeyecek durumda ise; devir yapacağı kişiye kimlik fotokopisi ve kendi el yazısı ile yazılmış imzalı bir dilekçe vermelidir. Koltuğu devir alacak olan taraftarlarımız, bu evraklarla birlikte Vodafone Park Kombine Satış Ofisi’nde devir işlemini yapabilir. Devir işlemleri sadece Vodafone Park Kombine Satış Ofisi’nde yapılmaktadır.

*Parapuan indirimi kullanılarak yenilenen kombinenin bir başkasına devir edilmesi durumunda, yapılan indirim kadar ücretin nakden ödenmesi gerekmektedir.

Kombinemi arkadaşıma devrettim. Tekrar geri alabilir miyim?

Hayır... Kombine devri bir defaya mahsus yapılan işlemdir.

Kombinem var, ayrıca arkadaşımın kombinesini devir alabilir miyim?

Hayır... Her taraftar kendi adına kayıtlı bir (1) adet kombineye sahip olabilir.

Kombinenin maçlık transferinde kısıtlama olacak mı?

Evet... Doğu Üst ve Kuzey Üst Bloklarında Kombinesi olan taraftarlarımızın sezon içerisinde 3 maç ile sınırlı transfer hakkı bulunmaktadır. Diğer bütün kategorilerden kombinesi olan taraftarlarımızın sezon içerisinde 6 maç ile sınırlı transfer hakkı bulunmaktadır. Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor maçlarına gelemeyecek kombine sahipleri kombinelerini sadece maçlık olarak kulübe devredebileceklerdir. Kulübe devredilen koltuğun satılması durumunda ilgili maçın bilet ücretinin %47’lik bölümü kombine sahibinin Passolig hesabına aktarılmaktadır. Aktarılan ücret, bir sonraki sezonun kombine yenilemesinde indirim olarak kullanılabilir.

Transfer hakkım doldu, bir sonraki maça gidemiyorum, kombinem ne olacak?

Transfer hakkı dolan ve bir sonraki maça gidemeyecek taraftarlarımız, kombinelerini maçlık olarak kulübe devredebileceklerdir. Kulübe devredilen koltuğun satılması durumunda ilgili maçın bilet ücretinin %47’lik bölümü kombine sahibinin Passolig hesabına aktarılmaktadır. Aktarılan ücret, bir sonraki sezonun kombine yenilemesinde indirim olarak kullanılabilir.

Vodafone Park Kombine Satış Ofisi Çalışma Saatleri:

Hafta İçi: 10.00-19.00 (Pazartesi-Cumartesi)

Pazar: 11.00-19.00

Kombine Fiyatları

1. Kategori: 9.900 TL

2. Kategori: 8.900 TL

3. Kategori: 7.400 TL

4. Kategori: 6.400 TL

5. Kategori: 5.900 TL

6. Kategori: 4.900 TL

Doğu Üst: 3.500 TL

7. Kategori: 2.500 TL

8. Kategori: 2.400 TL

Kuzey Üst: 1.800 TL

VIP 101 -126: 17.500 TL

 

VIP 100: 20.000 TL

Haber kaynağı: ortacizgi.com

REKLAM

Yorumları Göster / Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 8 yorum yapılmıştır.

Kalan karakter sayısı : 200

Yorumu Gönder

REKLAM

PUAN DURUMU

Takımlar O G B M Av P
1 Trabzonspor 38 23 12 3 +33 81
2 Fenerbahçe 38 21 10 7 +35 73
3 Konyaspor 38 20 8 10 +21 68
4 Başakşehir 38 19 8 11 +20 65
5 Alanyaspor 38 19 7 12 +9 64
6 Beşiktaş 38 15 14 9 +8 59
7 Antalyaspor 38 16 11 11 +7 59
8 Karagümrük 38 16 9 13 -5 57
9 Adana Demir 38 15 10 13 +13 55
10 Sivasspor 38 14 12 12 +2 54
11 Kasımpaşa 38 15 8 15 +10 53
12 Hatayspor 38 15 8 15 -4 53
13 Galatasaray 38 14 10 14 -2 52
14 Kayserispor 38 12 11 15 -7 47
15 Gaziantep FK 38 12 10 16 -8 46
16 Giresunspor 38 12 9 17 -6 45
17 ÇRizespor 38 10 6 22 -27 36
18 Altay 38 9 7 22 -18 34
19 Göztepe 38 7 7 24 -37 28
20 Yeni Malatya 38 5 5 28 -44 20

Sitemizde Son Dakika Beşiktaş Haberleri 'ne ulaşabilirsiniz. En Güncel Beşiktaş Haber portalı ortacizgi.com.