REKLAM

Ahmet Nur Çebi’den son dakika Play-off açıklaması!

26

Ahmet Nur Çebi, Tüpraş ile stadyum isim sponsorluk anlaşması lansmanında açıklamalarda bulundu.

Ahmet Nur Çebi’den son dakika Play-off açıklaması!

İşte o açıklamalar;

- TÜPRAŞ İLE EL SIKIŞTIK -

"Bugün, Beşiktaş tarihinin en yüksek stat isim sponsorluğuyla ilgili buluştuk. Bu, bir süreç aldı ama sonu çok güzel, istediğimiz şekilde oldu. Tüpraş ailesine, Rahmi Koç ve Koç ailesine huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. Tüpraş, çok önemli bir marka. Bu süreç içerisinde bizimle beraber sponsorluk görüşmeleri yapan tüm kuruluşlara teşekkür etmek istiyorum. Kızımız güzeldi, kızı herkes ister ama bir kişiye verirsiniz. Biz, Tüpraş ile el sıkıştık." dedi.

- TİCARİ OLARAK GÖRÜŞMELER ÖNEMLİYDİ -

"Bu süreç içerisinde ticari olarak görüşmeler önemliydi. Sessiz ve sedasız yapmaya çalıştık. Diğer görüştüğümüz kişiler incitmemek gerekiyordu. Nasıl kabul ederse camia öyle kabul etsin. Rahmi Bey'in bize olan desteğini herkes biliyor. Tersini söylemek abesle iştigal olur. Bizim verdiğimiz emeğin de yok sayılmasını doğru bulmuyorum."

- KAZA OLARAK KABUL EDELİM VE ÖNÜMÜZE BAKALIM -

"Takımımızın sezon sonunda hedefe ulaşacağından şüphem yok. Ben takıma ve ekibime güveniyorum. Hocama güveniyorum. Yaşanmış olanı bir kaza olarak kabul edelim ve önümüze bakalım." dedi.

- FUTBOLUN İÇERİSİNDE BUNLAR VAR -

"Dünkü maç, çok tatsız bir maçtı. Ben çok üzüldüm, camia çok üzüldü. Taraftar üzüldü, onlar üzüldüğü için ben üzüldüm. Futbolun içerisinde bunlar var. 120 yıllık bir kulübüz, neler yaşandı. Birlik ve beraberlik içinde olursak, sabır gösterirsek; ben takımımızın çok güçlü ve sezon sonunda hedefe ulaşacağından şüphem yok. Her maçın sonunda, maçın skoruna göre alkış veya eleştiri bence doğru değil. Birlik ve beraberlik içinde olalım, sabır gösterelim.Ne ben, Beşiktaş dün yenildi diye başkanlıktan vazgeçerim; ne Rahmi Koç Bey, sponsorluktan vazgeçer. Biz, bir aileyiz. Zor günde beraber olmalıyız." dedi.

- GELİRİMİZİN %50'Sİ SPONSORLUKTAN GELİYOR -

"Sponsorluk gelirlerimiz ikiye katlandı. Şu anda mevcut gelirlerimizin yaklaşık %50'si sponsorluk gelirlerinden geliyor." dedi.

- TÜPRAŞ İLE SEZONLUK EL SIKIŞTIK -

"Kamuoyunda zaman kaybedildi algısı var. Sağ olsun Tüpraş, sezonluk anlaştığı için böyle bir kaybı da Beşiktaş yaşamayacak. 3 ay geç oldu diye 3 aylık para kaybı yok. Biz, Tüpraş ile sezonluk olarak el sıkıştık. Anlayışları için teşekkür ediyorum." dedi.

- PLAY-OFF İÇİN DESTEK VERİRİZ -

"Play-off konusu, bütün kulüplerin ortak kararıyla olabilecek bir şey. Eğer böyle bir şey olursa, biz olur deriz. Bizim için bir sakıncası yok. Play-off, bir keyiftir. Bu sezon olursa da sorun yok. Destek veririz. Top oynamaktan kaçmak gereksiz." dedi.

- PANDEMİ DÖNEMİNDE 4 KUPAYI KAZANDIK -

"Pandemi döneminde 'bu takımdan bir şey olmaz' dediklerinde 4 kupayı kazandık. Günlük ve anlık sonuçlarla takımı, hocayı ve yönetimi yıpratmamak gerekiyor. Başarı için birlik içerisinde sabırlı olmak gerekiyor." dedi.

- HENTBOLDA KUPA ALDIK -

"Dün tatsız bir maç yaşarken, aynı zamanda hentbolda kupa aldık. Ama bu hiç gündem olmuyor." dedi.

- O HAREKET DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ KADAR KÖTÜ DEĞİL -

"Maç bitmiş, kaybetmek acı bir şeydir. Sinirler gergin. Salih ile Şenol Hoca arasındaki bağ, baba-oğul ilişkisidir. O hareket, sizin düşündüğünüz kadar kötü değil. Olmasa iyiydi. Şenol Hoca, bir an evvel oyuncularını içeri almak istiyor. Benim çok tasvip ettiğim bir olay değil, kendisine sormanızda fayda var. Kesinlikle art niyetli bir olay değil, ikisi arasındaki ilişkiyi en iyi bilen benim. Bir anlık olayla, değerlendirme yapmamak lazım." dedi.

Haber kaynağı: Ortacizgi.com

REKLAM

Yorumları Göster / Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 26 yorum yapılmıştır.

Kalan karakter sayısı : 200

Yorumu Gönder

Sitemizde Son Dakika Beşiktaş Haberleri 'ne ulaşabilirsiniz. En Güncel Beşiktaş Haber portalı ortacizgi.com.