REKLAM

Ahmet Nur Çebi'den TV yayını öncesi çağrı!

2

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş Dergisi’nin Ağustos sayısında camiaya ve taraftarlara seslendi.

Ahmet Nur Çebi'den TV yayını öncesi çağrı!

İşte Başkan Çebi'nin yazısı:

Değerli Beşiktaşlılar,

Meşakkatli bir sezonun sonuna geldik. Bu sezon, sonradan devraldığımız, dünyayı saran bir salgınla alt üst olan ve bir daha yaşamak istemeyeceğimiz yavan bir sezondu. Ancak biz, göreve geldiğimiz günden itibaren şartlar ne olursa olsun Beşiktaş armasını en tepeye çıkarmak için yoğun mesai harcadık, büyük fedakârlıklar yaptık. Üstümüze giydiğimiz bu kutsal gömleğin daha fazlasını gerektirdiğinin de farkındayız.

12. olarak devraldığımız futbol takımımızı, yeni yapılanmamızla birlikte üst sıralara taşıdık. Her ne kadar elimizden gelenin en iyisini yapmış olsak da biliyoruz ki Beşiktaş’ın hedefi daima şampiyonluktur. Bizim, es geçeceğimiz tek bir sezon dahi olamaz. Yeni sezonda, yapılanmamızı sürdürerek gerek yerli gerek yabancı fakat mutlak surette nitelikli genç oyuncularımıza yapacağımız yatırımlarla takımımızı özlenen günlerine kavuşturacağız.

Öte yandan, basketbol takımımızda da değişimi sürdürüyoruz. Yaptığımız önemli anlaşmalar neticesinde geleceği parlak sporcuları kadromuza kattık. Sadece kadromuzu değil, salonumuz olan emektar Akatlar Arena’yı da yeniliyoruz. Parkede ve salonun çeşitli bölgelerinde yapacağımız değişikliklerle basketbol takımımız, yeni sezona adeta küllerinden doğmuş bir şekilde başlayacak. Gençlere yönelmemiz, hedeften uzaklaştığımızın değil aksine daha sağlıklı adımlarla hedefe yürüdüğümüzün göstergesidir. Bu sürecin hem takımlarımıza hem de ülkemize çok faydalı olacağı kanaatindeyiz.

Taraftarımız bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı. ‘Bırakmam Seni’ kampanyamızın ilk aşamasında gönüllerinizden koptuğunca yaptığınız bağışlar bizleri çok mutlu etti. Bu ay, kampanyamızda da yeni bir sürece adım atacağız. Ağustos ayının başında gerçekleştireceğimiz canlı yayınla yine dünyanın dört bir yanında kalbi Beşiktaş ile atan herkesin desteğini bekliyor olacağız. Geride bıraktığımız bu çetrefilli süreci en hafif hasarla atlatmamızın yolu, kampanyamıza vereceğiniz içten destekleriniz olacak.

Sabah uyandığımızda ilk düşündüğümüz, gece uyumadan önce son düşündüğümüz Beşiktaş’ın akıbetidir. Verdiğimiz sözleri tutacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Yeni sezonda, sizlerin de desteğiyle hedeflerimize ulaşacağımızdan ve bembeyaz bir sayfaya başarılarımızı yazacağımızdan hiçbir kuşkum yok.

Yeter ki Beşiktaş’ı bırakmayalım.

Ahmet Nur Çebi

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı

Haber Kaynağı: bjk.com.tr

Bursa İnegöl Lastik Yol yardım

REKLAM

Yorumları Göster / Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 2 yorum yapılmıştır.

Kalan karakter sayısı : 200

Yorumu Gönder

Sitemizde Son Dakika Beşiktaş Haberleri 'ne ulaşabilirsiniz. En Güncel Beşiktaş Haber portalı ortacizgi.com.