REKLAM

Beşiktaş Erkek Basketbol takımı, Emlakjet ile yola devam ediyor!

2

Beşiktaş A Erkek Basketbol Takımı’nın isim, forma ve Akatlar Spor Kompleksi isim sponsorluğu yeni sezonda da devam ediyor.

Beşiktaş Erkek Basketbol takımı, Emlakjet ile yola devam ediyor!

Beşiktaş'tan yapılan açıklamada;

Türk basketbolunun lokomotif kulüplerinden Beşiktaş A Erkek Basketbol Takımı’na, geçen sezon olduğu gibi, bu sezon da çevrimiçi gayrimenkul platformu Emlakjet isim ve forma göğüs sponsoru oldu. Sponsorluk anlaşması kapsamında Emlakjet ayrıca, Beşiktaş Akatlar Spor Kompleksi’ne de isim sponsoru olmaya devam etti.

120 yıllık tarihiyle Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın en köklü spor kulüplerinden Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün, A Erkek Basketbol Takımı’na, ayda 80 milyon sayfa görüntülenme sayısı ve 20 milyon ziyaretçisi ile emlak seri ilan sektörünün öncü platformu Emlakjet, geçen sezonda olduğu gibi isim ve forma göğüs sponsoru oldu. Emlakjet ayrıca anlaşma kapsamında,  Beşiktaş Akatlar Spor Kompleksi’nin de isim sponsoru olmaya devam etti (Beşiktaş Emlakjet Spor Kompleksi). Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi, Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Tahir Güneş ve Emlakjet CEO’su Tolga İdikat sponsorluk anlaşmasına dair değerlendirmelerde bulundu.

Çebi: “Basketbol branşımızın başarısı için her şeyden önce salonumuzu ağzına kadar doldurmalıyız.”

Sponsorluk anlaşmasına dair değerlendirmelerde bulunan Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi şunları söyledi: “Her şeyden önce bir Beşiktaş taraftarı ve yöneticisi olarak, camiamız için kurduğum en büyük hayallerimden birisinde çok önemli adımlar atıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Amatör branşlarımızda, bu alanlarda kayda değer gelir elde edemeyeceklerini bilmelerine rağmen sponsorluk desteği veren yol arkadaşlarımızın da katkılarıyla önemli hamleler gerçekleştirmeye başladık. Geçen sene 28 firmadan amatör branşlarımıza toplam 100 milyon TL’lik bir katkı alma başarısı gösterdik. Bu ateşlediğimiz ilk fitildi; çok daha büyük bir hamlemizin ilk adımıydı; ‘Gerisi gelecek’ demiştim ve gördüğünüz gibi gelmeye devam ediyor. Amatör branşlar arasında basketbol branşının ülke genelinde durumu biraz farklı biliyorsunuz. Amatör mü, profesyonel mi tam olarak belli olmayan bir branş maalesef. Gelirler neredeyse sıfıra yakın. Ayrıca, kabul edilen yeni spor yasasına göre amatör branşlara futboldan aktarım yapamıyorsunuz. Her amatör branş kendi yağıyla kavrulmak durumunda. Ayrıca rakiplerimizin önemli sponsorları var ya da güçlü şirketlerin takımları olarak mücadele ediyorlar. İşte tam bu noktada, iLab Grup şirketlerinden Emlakjet firmasının, basketbol takımımıza çoklu sponsorluk kararına devam etmesi hayati bir anlam taşıyor. Tüm camiamız adına teşekkürleri sunuyorum. Yeri gelmişken çok önemli bir noktayı vurgulamak istiyorum: Basketbol branşımızın başarısı için her şeyden önce salonumuzu ağzına kadar doldurmalıyız. Saha sonuçları peşinden gelecektir. Taraftarlarımızın  desteği her zamankinden çok daha önemli. Türkiye’nin en fazla spor branşı olan kulüplerinin başında gelen Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak sadece futbolda değil basketbolda da sponsorlarımızla birlikte başarılı olacağız. NBA hedefi olan oyuncular yetiştireceğiz.”

Güneş: “Basketbolun yaygınlaşmasında büyük katkımız bulunuyor.”

Beşiktaş JK Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Tahir Güneş ise yaptığı açıklamada, “Kulübümüz için basketbol branşı çok önemli bir noktada. 120 yıllık tarihimizde ülkemizde bu sporun yaygınlaşmasında büyük katkımız bulunuyor. Geçen sene de sponsorumuz olan Emlakjet ile hem basketbol takımımıza hem de Akatlar Spor Kompleksimize yeni dönemde de önemli katkılar sağlayacağız. iLab grup şirketlerinden Emlakjet’e bu noktada teşekkür ediyoruz. Önemli bir kadro oluşturduk. Elde edeceğimiz başarılara hep beraber ulaşmak için Büyük Beşiktaş taraftarını Beşiktaş Emlakjet Spor Kompleksi’ne bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

İdikat: “Beşiktaş Emlakjet Basketbol çok güçlü bir takım kurdu. İLab olarak inancımız tam.”

Emlakjet CEO’su Tolga İdikat ise, çatısı altında bulundukları iLab’ın, basketbola olan desteğini 2013 yılından bu yana sürdürdüğünü vurgulayarak; “Emlakjet olarak, grubumuzun basketbola desteğini, Türkiye’nin en köklü ve bulunduğu her branşta başarısını ortaya koymuş olan kulüplerinden biri olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile geçen sene yaptığımız iş birliğiyle daha da öteye taşıdık. İş birliğimizi devam ettirerek Beşiktaş Erkek Basketbol takımının ve Akatlar Spor Kompleksinin bu sene de isim sponsoru olmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz.  Bu sezon için çok heyecanlıyız; Beşiktaş Emlakjet Basketbol çok güçlü bir takım kurdu.  Hem Türkiye Basketbol Süper Ligi’nde hem de EuroCup maçlarında yepyeni başarılara imza atacaklarına inancımız tam.”

Emlakjet Hakkında: 2006 yılında bağımsız girişimciler tarafından kurulan Emlakjet.com, Mayıs 2014’te iLab grubu bünyesine katıldı. “Emlak arıyorsan cevap net: Emlakjet” sloganı ile satılık veya kiralık dairelere en pratik şekilde ulaşma imkânı sunan yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet, iLab çatısı altına girdiği günden bu yana marka yatırımlarıyla ciddi bir ürün geliştirme süreci içine girdi. İster satılık ya da kiralık ister yatırımlık olsun aranılan evi en hızlı, en kolay ve en keyifli şekilde bulma imkânı sunan Emlakjet, CEO’su Tolga İdikat liderliğinde, ayda 80 milyon sayfa görüntülenme sayısı ve 20 milyon ziyaretçisi ile emlak seri ilan sektörünün en büyük iki portalından biri oldu. Emlak ofisleri ve bireyler tarafından oluşturulmuş 400 bine ulaşan satılık ve kiralık emlak ilanından oluşan bir veri tabanına sahip olan Emlakjet, bu ilanları kullanıcılara internet sitesi ve mobil işletim sistemleri üzerinden ulaştırıyor. Kullanıcılar, Emlakjet üzerinden Edirne’den Ardahan’a tüm Türkiye’deki ilanlar arasında karşılaştırma yapabiliyor.

Haber kaynağı: Bjk.com.tr

REKLAM

Yorumları Göster / Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 2 yorum yapılmıştır.

Kalan karakter sayısı : 200

Yorumu Gönder

Sitemizde Son Dakika Beşiktaş Haberleri 'ne ulaşabilirsiniz. En Güncel Beşiktaş Haber portalı ortacizgi.com.