REKLAM

Beşiktaşlı eski yöneticiden Barış Alper ve Kerem Aktürkoğlu açıklaması!

9

Beşiktaş'ın bir dönem transferden sorumlu yöneticisi olan Erdal Torunoğulları, son günlerden gündemi meşgul eden Kerem Aktürkoğlu ve Barış Alper Yılmaz transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Beşiktaşlı eski yöneticiden Barış Alper ve Kerem Aktürkoğlu açıklaması!

Sosyal medya hesabından konuya ilişkin paylaşımlar yapan Torunoğulları, konuşulanların tamamen algı operasyonu olduğunu söyledi.

- KEREM ASLA GÜNDEMİMİZDE YOKTU -

Açıklamalarına, ''Maalesef son günlerde sosyal medyada Kerem Aktürkoğlu ve Barış Alper Yılmaz transferleri ile ilgili olarak, algı yaratmak maksatlı ve kasıtlı olduğunu düşündüğüm, doğru olmayan bir takım paylaşımların yapıldığını görmekteyim.'' ifadeleriyle başlayan eski yönetici, Kerem Aktürkoğlu transferi hakkında da paylaşım yaptı.

Kerem Aktürkoğlu transferinin gündeme gelmediğini belirten Torunoğulları, ''Kerem Aktürkoğlu ismi, ne o tarihlerde görev yapan teknik heyetimiz ne de scout ekibimiz tarafından kesinlikle gündeme getirilmemiştir.'' dedi.

- TRANSFER TEKLİFİ GÖTÜRDÜK -

Barış Alper Yılmaz'ı transfer etmek için uğraştık diyen Erdal Torunoğulları, ''Barış Alper Yılmaz ismi ise özellikle o dönem görev yapan scout ekibimiz tarafından gündeme getirilmiş ve bunun üzerine oyuncunun transferi için gerekli çalışmalar ve görüşmeler yapılmış ancak oyuncu tüm gayretlerimize rağmen başka bir kulübü tercih etmiştir.'' ifadelerini kullandı.

Haber kaynağı: Haberx

REKLAM

Yorumları Göster / Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 9 yorum yapılmıştır.

Kalan karakter sayısı : 200

Yorumu Gönder

Sitemizde Son Dakika Beşiktaş Haberleri 'ne ulaşabilirsiniz. En Güncel Beşiktaş Haber portalı ortacizgi.com.