REKLAM

Burak Yılmaz'dan açıklamalar! "Beşiktaş taraftarı sever de döver de"

12

Beşiktaş'ın geçici teknik direktörü Burak Yılmaz, İstanbulspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Burak Yılmaz'dan açıklamalar! "Beşiktaş taraftarı sever de döver de"

İşte o açıklamalar;

- DEĞİŞECEĞİZ VE GELİŞECEĞİZ -

"Bugün önemli olan şey galibiyetti. Çok fazla oyuna konsantre olamadık. Ben kötü oynadığımızı düşünmüyorum ama yeter mi diye sorarsanız, yetmez. Doğruyu söylemek lazım. Önce eksiklerimizi, hatalarımızı ve yanlışlarımızı kabul edeceğiz ki değişeceğiz ve gelişeceğiz. Bunu arkadaşlarımızla da konuştuk. Galibiyet çok önemliydi. Tamamen galibiyete şartlanmıştık." dedi.

- BANA YAPTIKLARI JEST İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM -

"Oyuncu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Çok güzel bir reaksiyon verdiler. Zaman zaman oyundan düştük, zaman zaman oyunu ele aldık. İstanbulspor'u da tebrik ediiyorum. Nasıl oynanması gerekiyorsa öyle oynadılar. Bugün için mutluyuz, duyguluyuz, duygusalız ve biraz hüzünlüyüz. Her duyguyu bir anda yaşadık. Tarafatarlarımıza maç sonunda gösterdiği sevgi için hem oyuncularımıza, hem Ghezzal'a hem Cenk'e, hem de bana yaptıkları jest için teşekkür ediyorum." dedi.

- BİR ÇİÇEKTE BAHAR GELİR Mİ, GELMEZ -

''Biz onların hislerine hitap etmeye çalışacağız. Bir çiçekte bahar gelir mi, gelmez. Oyunumuzun da gelişmesi gerektiğini biliyoruz.'' dedi.

- BEŞİKTAŞ TARAFTARI SEVER DE DÖVER DE -

"Beşiktaş taraftarı sever de döver de. Doğruyu söylemek gerekiyor. Onların sevgisinin başımızın üstünde yeri var. Onları mutlu etmek için buradayız. Zaman zaman protesto, zaman zaman bize karşı kızgınlık hepsinin başımızın üstünde yeri var. Bizim onları anlamamız gerekiyor. İşin içinde futbol olunca insanlar otomatik olarak duygusallaşıyor. Bunu anlamamız gerekiyor. Taraftarımızın isyanını görmezden gelemeyiz. Bunu lehimize çevirmeliyiz. Maç sonundaki görüntüler çok güzeldi. Cenk'in Ghezzal'a bırakması ki bir forvet için golün ne kadar değerli olduğunu bilirim. Cenk de birazda kendi içinde hem üzüldü hem sevindi. Keşke ben de golü atsam diyebilirdi. Bence güzel bir şey oldu. İnşallah rüzgarı tersine çeviririz." dedi.

- BU GALİBİYET ŞENOL GÜNEŞ'E GELSİN -

"Galatasaray maçına kadar 15 günümüz var. Gerekli hazırlıkları yapıp oraya gideceğiz. Galibiyet taraftarımıza armağan olsun, hem de Şenol hocamıza armağan olsun. Beni izliyordur, bu galibiyet ona gitsin. Ellerinden öpüyorum." dedi.

- MONTELLA'NIN YARDIMCISI OLMAK İÇİN TEKLİF ALDIM -

"A Milli Takım'da Vincenzo Montella'nın yardımcısı olmak için teklif aldım. Beşiktaş'ı bırakamayacağımı söyledim kendilerine. Orası milli takım, 15 sene boyunca oynamışım. Bayrak, milli takım deyince bizim için akan sular durur. Beşiktaş da canımızdır. Gelinen süreç bizi buraya getirmiştir. Milli takım yetkililerine de teşekkür ediyorum. Bana gösterdikleri anlayış ve destek beni çok mutlu etti." dedi.

Haber kaynağı: Ortacizgi.com

REKLAM

Yorumları Göster / Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 12 yorum yapılmıştır.

Kalan karakter sayısı : 200

Yorumu Gönder

Sitemizde Son Dakika Beşiktaş Haberleri 'ne ulaşabilirsiniz. En Güncel Beşiktaş Haber portalı ortacizgi.com.