REKLAM

"Büyük bir cesaret gösterdiler, Sayın Çebi’nin bunu başaracağına inanıyorum"

1

Beşiktaş Kulübü eski yöneticisi Hasan Arat, beIN SPORTS'a açıklamalarda bulundu.

"Büyük bir cesaret gösterdiler, Sayın Çebi’nin bunu başaracağına inanıyorum"

Beşiktaş’ta efsane başkan Süleyman Seba döneminde yöneticilik yapan Hasan Arat, beIN Sports’ta Beşiktaş ile ilgili soruya şu yanıtı verdi:

“Beşiktaş benim çok büyük bir tutkum. Beşiktaş bize saygıyı, kardeşliği, arkadaşlığı öğretti. Çok ciddi arkadaşlıklar edindik, bizlere ciddi kapılar açıldı, güzel insanlar tanıdık. Beşiktaş hayatımızın bir parçası oldu. Beşiktaş mali olarak bir daralmaya gidiyor ancak sevgi ve coşku devam ediyor. Beşiktaş’taki tutku Türkiye’yi renklendiriyor. Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulunun çok iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. Ateşten gömlek giydiler, büyük bir cesaret gösterdiler. Beşiktaş’ın artık çok şeffaf olması gerekiyor, Sayın Çebi’nin bunu başaracağına inanıyorum. Beşiktaş maddi sıkıntıların içinden çıkacak yolu mutlaka bulur.”

“Basketbol camiasının Beşiktaş’sız olamayacağını hepimizin bilmesi gerekiyor”

“Beşiktaş Basketbol Şubesi, Battal Durusel’i onurlandırmalı. Beşiktaş bu tür konularda vefalı bir kulüptür. Beşiktaş Müzesi’nde mutlaka onunla ilgili bir köşe yapmamız gerek. Şu andaki basketbol takımını izliyorum ve beğeniyorum. Söz konusu bütçeler kolay değil. Kulübün mali yapısın toparlanmasıyla birlikte basketbol’da hedefler için yeniden oluşması sağlanmalı. Beşiktaş’ın ciddi bir özelliği var, Beşiktaş taraftarı, ülkede basketbolu en iyi bilen taraftarlardandır. Maçın nerede geleceğini, takıma nasıl destek verileceğini iyi bilirler. Basketbol camiasının Beşiktaş’sız olamayacağını hepimizin bilmesi gerekiyor.”

Haber Kaynağı: ortacizgi.com

REKLAM

Yorumları Göster / Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 1 yorum yapılmıştır.

Kalan karakter sayısı : 200

Yorumu Gönder

Sitemizde Son Dakika Beşiktaş Haberleri 'ne ulaşabilirsiniz. En Güncel Beşiktaş Haber portalı ortacizgi.com.