REKLAM

Engin Baltacı’dan flaş açıklamalar! ”Bizim maçtan önce polemik yarattığımızı gördünüz mü?”

12

Beşiktaş'ın İkinci Başkanı Engin Baltacı, Galatasaray derbisi sonrası açıklamalarda bulundu.

Engin Baltacı’dan flaş açıklamalar! ”Bizim maçtan önce polemik yarattığımızı gördünüz mü?”

İşte o açıklamalar;

- ALİ ŞANSALAN OLACAKTI -

“Futbolcularımıza kendi statlarındaymış gibi atmosfer yaratan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. On kişi galibiyet alabilirdik. Şanssız bir penaltı oldu, kırmızı kart da şanssızdı. Nedense tüm şanssızlıklar gelip bizi buluyor. Bu şanssızlıklar belli açıklamalardan sonra oluyor. Hafta içi Ali Şansalan operasyonu oldu. Operasyonun sonuca ulaştığını herkes görüyor. Ne söylesek kulüp olarak PFDK’lık olacağız. Sahada hakem mi vardı? Bir operasyon hakeminin sahada olduğunu gördük. Maçın hakemi Ali Şansalan olacaktı ama Galatasaray’ın açıklamalarıyla hakemin değiştirildiğini herkes söyledi. Polemik yaratarak sonuç alınıyorsa biz de polemik yaratırdık. Bunu yapmayacağız. Beşiktaş böyle şeyler yapmaz. Beşiktaş bu nedenle en büyük kulüptür."

- NEDEN HALİL UMUT MELER? BUNUN AÇIKLAMASININ YAPILMASI LAZIM -

"Bu maça önce Ali Şansalan atanmış sonra karar değiştirilerek Halil Umut Meler mi atanmıştır? Halil Umut Meler bir maçımıza da manuel atamayla çıkmıştı. Neden Halil Umut Meler? Bunun açıklamasının yapılması lazım. Bizim herhangi bir maçtan önce hakem atamasıyla ilgili polemik yaptığımızı gördünüz mü? Bizden önce birileri polemik yapıyorsa cevap vermek zorundayız."

- BEŞİKTAŞ TARAFTARI KİMSENİN GÜDÜMÜNDE HAREKET ETMEZ -

"Federasyonun yapay zekası, manuel ataması nedeniyle biz neler işitiyoruz federasyon görsün. Beşiktaş taraftarı kimsenin güdümünde hareket etmez."

- O BELGELERİN HİÇBİRİNİ GÖRMEDİK -

"Maçtan önce Ali Şansalan’ın adı neden gündeme geldi? Elimizde her türlü belge var denmesi, Lale Orta’nın kayıt verdiğinin söylenmesinden çok daha önceydi. O belgelerin hiçbirini görmedik.”

Haber kaynağı: Ortacizgi.com

REKLAM

Yorumları Göster / Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 12 yorum yapılmıştır.

Kalan karakter sayısı : 200

Yorumu Gönder

Sitemizde Son Dakika Beşiktaş Haberleri 'ne ulaşabilirsiniz. En Güncel Beşiktaş Haber portalı ortacizgi.com.