REKLAM

Fırat Fidan, canlı yayında açıkladı! "Beşiktaş’ın anlaştığı anlamına gelmiyor"

2

Beşiktaş Kulübü Futbol Altyapı ve Tüm Branşlar Spor Okulları Sorumlusu Fırat Fidan, Skorer TV’nin İnstagram yayınında Murat Özen ve Nergis Aşkın’ın sorularını yanıtladı.

Fırat Fidan, canlı yayında açıkladı! "Beşiktaş’ın anlaştığı anlamına gelmiyor"

İşte Fırat Fidan’ın yaptığı açıklamalar:

-Beşiktaş’ın anlaştığı ya da bizde oynayacağı anlamına gelmiyor-

Bursaspor ile yolları ayrılan Yiğit Şengil ile ilgili Fırat Fidan; “Sosyal medyanın gücü artık biraz fazla oldu. Böyle bir arkadaşımız olduğunu gördük. Biz de ‘kendi tesislerimizde görelim, deneyelim’ diye davet ettik. Hocalarımız da antrenmanlarda görmek istediler. Fakat Beşiktaş’ın anlaştığı ya da bizde oynayacağı anlamına gelmiyor. Çünkü bizim altyapımızda da çok değerli oyuncularımız var. Hocalarımız deneyecekler, görecekler ve duruma göre bakacağız. Ona göre de bir basın açıklaması yapacağımızı düşünüyorum. Bayramdan sonra antrenmanlara katılacak.”

-Genç oyuncu yetiştirme olgusunu bir ileri seviyeye taşımayı planlıyoruz-

Beşiktaş’ın akademi takımlarını Nevzat Demir Tesisleri’ne taşıma planı ile ilgili Fidan; “Beşiktaş’ın var olan genç oyuncu yetiştirme olgusunu bir ileri seviyeye taşımayı planlıyoruz. Akademiyi kurarken de hep bunları düşündük. Yetiştirici olarak dediğimiz 8-13 yaş arasındaki grubumuzu Fulya Tesislerimizde, yarışmacı olan 14-19 yaş arasındaki grubumuzu da Ümraniye’ye taşıma planımız geldiğimizden beri var. Başkanımız da buna hep destek veriyor. Bununla ilgili raporlar alıyor ve görüşüyoruz. Bazı tesisleşme gibi planlarımız var. İnşallah ileride hedeflerimizden bir tanesine ulaşmış oluruz. A Takım ile Aatyapının yan yana antrenman yapması, kendilerini, fiziksel, ruhsal, sosyal anlamda gelişmelerini sağlaması bizim için önemli. Bunun için de Ümraniye’ye geçilmesi önemli olacak.” ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: ortacizgi.com

Bursa İnegöl Lastik Yol yardım

REKLAM

Yorumları Göster / Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 2 yorum yapılmıştır.

Kalan karakter sayısı : 200

Yorumu Gönder

Sitemizde Son Dakika Beşiktaş Haberleri 'ne ulaşabilirsiniz. En Güncel Beşiktaş Haber portalı ortacizgi.com.