REKLAM

Hasan Arat'tan açıklamalar! "Çatı konusunu Tüpraş ile görüştük"

14

Beşiktaş Kulübü Başkan adayı Hasan Arat İnegöl’de taraftarlar ve kongre üyeleri ile bir araya geldi.

Hasan Arat'tan açıklamalar! "Çatı konusunu Tüpraş ile görüştük"

İşte Arat'ın açıklamaları;

- 60 MİLYON EURO HARCADILAR -

"Beşiktaş’ı yönetenler bu sene transferde para harcamadık diyor ancak 60 milyon euro harcadık.  Biz gelir gelmez büyük bir arazi alacağız, bunu vaad olarak bunu vermiyoruz bu işi kesinleştireceğiz. Beşiktaş’a gelen herkes bir şeyler alıp gitti.  Ben lansmanda Beşiktaş’ın mallarını açıkladım, herkes şaşırdı. Beşiktaşlıya kendi mallarını unutturdular. " dedi.

- BANA KARŞI HEPSİ BİRLEŞTİ -

"Bana karşı hepsi birleşti, burası net. Eski TFF başkanı oturduğu yerde adayları çağırıp icazet vermeye kalktı. Bu düzen böyle devam etmeyecek. Birbirleriyle kavga edenler, birbirlerinin karşısına aday olanlar nedense birleştiler. Bizim felsefemi belli. Bu seçim Beşiktaş için en kritik seçimdir. Lütfen 3 Aralık günü oy vermeye gelecek olan tüm kongre üyelerimiz bu bilinçle sandık başına gelsinler. Taraftarlarımız süreci bu şekilde takip etsinler. Bu seçim Beşiktaş’ın son çıkışıdır. " dedi.

- BÜTÜN PROJELERİMİ ÇALIŞARAK ÇIKTIM YOLA -

"Ben bütün projelerimi çalışarak çıktım yola. Önce projeler yok dediler şimdi de yapamazlar diyorlar. Yapamaz diyenler kendi projelerini anlatsın görelim. Farazi oyuncu ismiyle kimseyi heyecanlandırmıyoruz, biz buraya indirince zaten herkes heyecanlanacak.  Beşiktaş’ı aşağı çekmeye çalışıp kendilerini büyüttüler Beşiktaş’a büyük tahribat verdiler. Bütün tesislerimizi yok ettiler, insan utanır hala burdan ne götürürüm derdindeler. " dedi.

- ÇATI KONUSUNDA TÜPRAŞ İLE GÖRÜŞTÜK -

"İstifa eden Asbaşkan çatıyı değiştiricem deyince birşey olmuyor başkan adayı çıkıp çatıyı değiştiricem deyince olmaz diyorlar. Biz her şeyi çalıştık. Çatı konusunda Tüpraş ile de görüştük.  Biz diyoruz ki yeni açığın tamamını birleştireceğiz. Bunu yapacağız, göreceksiniz." dedi.

Haber Kaynağı: ortacizgi.com

REKLAM

Yorumları Göster / Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 14 yorum yapılmıştır.

Kalan karakter sayısı : 200

Yorumu Gönder

Sitemizde Son Dakika Beşiktaş Haberleri 'ne ulaşabilirsiniz. En Güncel Beşiktaş Haber portalı ortacizgi.com.