REKLAM

Vodafone Park'ta gözleri dolan Abdullah Avcı'nın soyunma odası konuşması ortaya çıktı!

2

Beşiktaş'ta çok değil 5-6 hafta önce tribünler tarafından yuhalanan Abdullah Avcı, kısa süre içinde bunu değiştirerek, kendini alkışlattı.

Vodafone Park'ta gözleri dolan Abdullah Avcı'nın soyunma odası konuşması ortaya çıktı!

Beşiktaş’ta 2 ayda devr-i alem yaşandı. 2 Ekim’de oynanan Wolves maçında taraftar Abdullah Avcı’yı yuhalamış, yönetimi istifaya davet etmişti. Bu süreçte Fikret Orman yönetimi gitti, Ahmet Nur Çebi yönetimi geldi. Yönetim görevini, Avcı da işini yapmaya başladı. Beşiktaş’ta işler yoluna girdi.

8’nci haftada 9 puanla 12’nci sırada bulunan Beşiktaş; Trabzonspor’dan (15 puan) 6, Fenerbahçe’den 5 (14 puan), Galatasaray’dan ise 4 (13 puan) fark yemişti.

Pazartesi akşam üst üste 5’nci kez galip gelen Beşiktaş 5 haftada aradaki farkları kapatıp, Trabzonspor’un 1 (23 puan),

Fenerbahçe’nin 2 (22 puan), Galatasaray’ın 4 (20 puan) önüne geçti.

Bunun ödülü olarak da Beşiktaş taraftarı soyunma odasına giden Abdullah Avcı’ya geri çağırdı. Önce alkışladı, sonra üçlü çektirdi, en sonunda da çiçek vererek ağlattı.

"Beşiktaş'a bu duyguları yaşamak için geldim"

Abdullah Avcı maçtan sonra çiçek verilecek, gözleri dolacak kadar Beşiktaş taraftarının ilgisini basın toplantısında, “maçtan sonra da çok alışık olmadığım bir şey yaşadım" diyerek anlattı.

Ancak soyunma odasında futbolcularına, ''rahatım iyi, keyfim yerindeydi. Ama hepsini bunu yaşamak için bozdum. Beşiktaş’a bu duyguları yaşamak için geldim. Şampiyon olana kadar ben durmayacağım. Benimle beraber siz de durmayacaksınız. Bana söz verin'' dedi. Tüm takımdan söz aldı.

Haber Kaynağı: Fotospor

REKLAM

Yorumları Göster / Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 2 yorum yapılmıştır.

Kalan karakter sayısı : 200

Yorumu Gönder

Sitemizde Son Dakika Beşiktaş Haberleri 'ne ulaşabilirsiniz. En Güncel Beşiktaş Haber portalı ortacizgi.com.