REKLAM

Beşiktaş’tan Tüzük Tadil Olağanüstü Genel Kurul çağrısı!

1

Tüzük Tadili ile ilgili Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, 17 Eylül Pazar günü yapılacak.

Beşiktaş’tan Tüzük Tadil Olağanüstü Genel Kurul çağrısı!

Beşiktaş'tan yapılan açıklamada;

Yönetim Kurulumuzun 23.08.2023 tarihli ve 2023/30 sayılı kararı ile Tüzük Tadili ile ilgili Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nın aşağıdaki gündemi görüşmek üzere, 10 Eylül 2023 Pazar günü saat 10.30’da Akatlar Mahallesi Yıldırım Oğuz Göker Caddesi Gelincik Sokak No:2 Beşiktaş İstanbul adresinde bulunan Beşiktaş Akatlar Spor Kompleksi’nde yapılmasına karar verilmişti.

Bugün çoğunluk sağlanamadığı için ikinci ve son toplantı, çoğunluğa bakılmaksızın 17 Eylül 2023 Pazar günü saat 10.30’da aynı gündemle aynı yerde yapılacaktır.

Toplantı gündemi aşağıda sunulmuştur.

Sayın üyelerimizin toplantıya katılmalarını dileriz.

Saygılarımızla,

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu

Gündem:

1. Açılış,
2. Genel Kurul Başkanlık Divanı Seçimi,
3. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı,
4. Beşiktaş Jimnastik Kulübü Tüzüğünde 7405 sayılı Spor Kulüpleri Ve Spor Federasyonları Kanunu kapsamında yapılması düşünülen değişikliklerin görüşülmesi ve karara bağlanması,
5. Kapanış.

Not: Tüzüğümüz hükümleri uyarınca Sicil No’su 36521’e kadar olan (36521 dahil) ve 10 Ağustos 2023 tarihi çalışma saati sonuna kadar 2022 yılı aidatı da dahil olmak üzere aidat ödeme yükümlülüklerini varsa cezaları ile birlikte yerine getirmiş olan üyelerimiz Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’na katılabileceklerdir.

Sayın Üyelerimizden kimlik belgelerini ve üye kartlarını yanlarında bulundurmalarını ve girişte yetkililere göstermelerini rica ederiz.

Sayın Üyelerimiz; Tüzük Tadil Tasarısını, Vişnezade Mahallesi Kadırgalar Caddesi No:1 Beşiktaş Stadyumu Kat:1 Beşiktaş İstanbul adresindeki kulüp merkezinden veya bjk.com.tr/tr/ adresindeki kulüp internet sitesinden temin edebilirler. 

Haber kaynağı: Bjk.com.tr

REKLAM

Yorumları Göster / Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 1 yorum yapılmıştır.

Kalan karakter sayısı : 200

Yorumu Gönder

Sitemizde Son Dakika Beşiktaş Haberleri 'ne ulaşabilirsiniz. En Güncel Beşiktaş Haber portalı ortacizgi.com.